8. – 10.3.2024 – Víkendovka

Připravte se na nezapomenutelný víkend plný dobrodružství, záhad a objevování! Vydejte se s námi do kouzelného Frýdku Místku, kde na vás čekají tajemství. 

🔍 Toužíte po dobrodružství? Přijďte s námi rozluštit záhadu!

🕵️‍♂️ Spojte síly s ostatními odvážnými dobrodruhy a vydáme se na cestu, která nás zavede do srdce záhady. S každým krokem se přiblížíme k odhalení tajemství, které nám může odhalit neuvěřitelné pravdy a nepochopitelné události.

🎉 Naše skatská víkendová výprava je plná zábavy! Po boku dobrodružných společníků se vydáme na cestu objevování skrytých záhad.

🌟  Nečekejte a přidejte se k nám na tuto nezapomenutelnou cestu! Staňte se součástí našeho týmu, který odhalí tajemství Frýdku Místku až do posledního detailu. Připravte se na skvělý program a víkend plný dobrodružství!

🔎 Nezapomeňte si zabalit svou odvahu a připravit se na neuvěřitelné zážitky! Frýdek Místek čeká na nás, abychom společně odhalili jeho tajemství!

Kdy a kde ? –> 8.3 až 10.3 ve skautském domě ve Frýdku Místku.

Sraz v pátek: 15:30 v Novém Jičíně na autobusovém nádraží č. 18. Odjezd: 15:42

Konec v neděli: 11:26 na autobusovém nádraží.

Co s sebou? Teplé oblečení dovnitř i ven, spacák, karimatka, pláštěnka, ešus, lžička, hrneček, baterka, přezutí do klubovny, papír s tužkou, kartáček na zuby, slevovou kartičku na autobus, užívané léky. Skautský šátek. Věci sbalit do batohu.

Cena: 450 Kč. Peníze můžete odevzdat na schůzce / v den odjezdu / poslat na účet: 2701507372 / 2010. V případě platby na účet uveďte do poznámky jméno a příjmení dítěte.

Na akci je nutno se přihlásit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBs_qpPhINA2PwARzl-Cl2YYdwSAuH9Kgx78kr3RBOPicHGA/viewform?usp=sf_link

Kontakt: Kryštof Bezděk (702968134, krbezdek@gmail.com) | Hanča H. (608071778, hana.horniakova@gnj.cz)